Kozmetické ošetrenia

MIKRODERMABRÁZIA

mikrodermabraziaMikrodermabrázia je ošetrenie špeciálnym prístrojom, kde pomocou vákua cez manipulačnú hlavicu sa dostávajú na pokožku korundové kryštáliky mikrónových rozmerov. Tieto kryštáliky odstraňujú z povrchu pokožky odumreté bunky, nečistoty, zbytky mazu, ktoré sú okamžite odsaté vákuovým okruhom stroja. Sila ošetrenia sa reguluje podľa typu problému, ktorý chceme riešiť.

Odstránením odumretých buniek zvyšujeme vlastnú obnovy schopnosť pokožky, zlepšuje sa stav epidermisu, strácajú sa drobné vrásky, lepšie sa dajú vpravovať účinné látky, zvyšuje sa krvný obeh , zrýchľuje sa tok lymfy a metabolizmus v derme, zrýchľuje sa aj tvorba kolagénu, napravuje sa nadmerná tvorba mazu.

Mikrodermabrázia sa odporúča:

 • pri omladzovacích kúrach
 • na vyhladzovanie vrások a zvýšenie tonusu kože
 • na zvyšovanie hydratácie
 • na ošetrenie upchatých pórov, a na pokožku s rozšíreným pórom
 • na zosvetlenie pigmentových škvŕn
 • pri ošetrení problémovej pokožky,

  vhodná najmä pre osoby s pokožkou inklinujúcou k tvorbe akné, s malými jazvami a rozšírenými pórmi.

Bežná mikrodermabrázia sa skladá zo 4 až 8 procedúr v dvojtýždňových intervaloch. Odporúča sa pridať dodatočnú procedúru každých 1 až 3 mesiacov pre udržanie kúry.

Koža bude vyzerať zdravšie, jemnejšie, zredukujú sa jemné vrásky a póry sa stiahnu.

ODPORÚČAME  v kombinácii so Skin scrubber!!

SKIN SCRUBBER (Kavitačný peeling)

je technológia, ktorá sa používa na bezbolestný ultrazvukový peeling a hĺbkové čistenie pleti bez naparovania a vytláčania.

Skin ScrubberIde o moderný spôsob čistenia s okamžite viditeľným výsledkom. Ošetrenie je príjemné a nebolestivé. Pôsobením ultrazvukového vlnenia sa uvoľnia stavebné prvky pokožky, vďaka čomu sa do pokožky výborne vstrebávajú olejovité a emulzné látky. Ultrazvukové vlnenie spôsobuje v tkanive vibráciu (mikromasáž) a teplo.

Skin scrubber bezbolestne a šetrne čistí pleť a odstraňuje odumreté kožné bunky na princípe emulgovania (rozptyľovania) tuku a nečistôt z pórov a ich stieranie z pleti špachtľou. Je možné použiť ho ako náhradu alebo doplnenie mechanického, ručného čistenia.  

Odstraňuje rohovinovú vrstvu kože a odhaľuje tak mladšiu vrstvu pokožky, ktorá je zbavená odumretých buniek a nadmerného mazu. Póry a jemné vrásky sú zbrúsené a menej viditeľné, komedómy (vyrážkyodstránené, pigmentové škvrny jemnejšie.

Pokožka je na pohľad a dotyk jemnejšia a hladšia a je  pripravená vstrebávať účinné látky. Ošetrenie je veľmi príjemné a nebolestivé.

ODPORÚČAME v kombinácii s mikrodermabráziou!!

Pri aknóznej pleti je vhodné do čistenie zaradiť

DOPLNKOVÚ STAROSTLIVOSŤ K ČISTENIU PLETI:

Ozón – používa sa na dezinfekciu pokožky po hĺbkovom čistení na účinné stiahnutie pórov. Má antiseptické a dezinfekčné účinky, ktoré sa skvele uplatňujú hlavne pri liečbe akné a zápalových procesoch,

Enzymatická zlupujúca maska pred čistením – napomáha zmäknutiu pokožky, uvoľňuje nečistoty, znižuje zvýšené sekrécie mazových žliaz, pomáha pokožke dýchať na bunkovej úrovni, rozpúšťa vrstvy zrohovatenej kože, zlepšuje krvný obeh a tón pleti, uzatvára cievy, pomáha zmierniť akné a nadmerné zrohovatenie pokožky.

Čistiaca maska z morského bahna po čistení – pôsobenie minerálneho bahna z Mŕtveho mora je unikátne. Vzhľadom k vysokej koncentrácii minerálov bahno stimuluje krvný obeh, urýchľuje metabolizmus, hlboko preniká do pokožky a čistí póry. Bahno absorbuje sébum a nečistoty z povrchu kože.

Maska obsahuje aj citrusový olej z čajového stromu „tea tree”. Vďaka tomu pôsobí antisepticky, proti mykóze a proti baktériám. Olej Tea Tree urýchľuje hojenie rán a vysušuje kožne výkvety. Zabraňuje rozmnožovaniu Propionibacterium acnes – gram kladných baktérií, ktoré spôsobujú vznik akné a jeho vývoj do hnisavej fázy.

Vďaka pravidelnému používaniu hlinených masiek, pleť mastná a so sklonom k akné, sa stáva hladká a očistená. BEZ PARABÉNOV.

Normalizujúca ampulka po čistení – Ampulky na mastnú a aknóznu pleť vďaka extraktu z neroli, extraktu zo sabalovej palmy, zinku PCA a vitamínu PP,  znižujú nadmernú tvorbu kožného mazu, znižujú začervenanie, pôsobia antibakteriálne a upokojujúco. Vhodné ako záverečná starostlivosť po hĺbkovom čistení.

VÁKUOVÁ MASÁŽ TVÁRE S AMPULKOU S VITAMÍNOM C

jedná sa o neinvazívne ošetrenie tváre, istý druh liftingu, ktoré sa vykonáva špeciálnou vákuovou hlavicou. Vákuová masáž oddeľuje tukové bunky a výrazne spevňuje podkožné väzivo. Ku spevneniu pokožky dochádza pôsobením vákuových rázov, ktoré stimulujú bunky tvoriace kolagénové a elastínové vlákna čím obnovuje elasticitu pokožky.

Zmierňuje problém dvojitej brady a vačkov pod očami, pomáha pri liečbe akné, sťahuje póry, po ošetrení je pokožka hladká, pružná, bunky naďalej produkujú kolagén.

Výsledky sú viditeľné už po prvom ošetrení, ideálne je podstúpiť ho 1-2 krát do týždňa, dohromady 6-8 krát.

Celá masáž je príjemná a vy môžete v pokoji relaxovať. Po ošetrení sa prekrvia cievky v tvári, prečistia sa lymfatické cesty, kruhy a vačky pod očami sa zmiernia.

Ampulka/olejček s vitamínom C je zvlášť bohatá na prírodné oleje ako je  slnečnicový olej, sójový olej a mandľový olej .Vhodná na regeneráciu, zotavenie po slnení, vysoko hydratačná a ošetrujúca. Obsahuje vitamín C a E, ktorý má vyhladzujúce účinky a zlepšujú elasticitu kože. Ampulky posilňujú steny ciev a majú antioxidačné vlastnosti.

ULTRAZVUKOVÁ MASÁŽ TVÁRE S DERMOLIFT and PEEL gél AMPULKA + SÉRUM KYSELINY HYALURÓNOVEJ

ultrazvukova masaztoto je systém hĺbkového transportu aktívnych látok do pokožky. Zariadenie využíva fyzikálny jav, ku ktorému dochádza pôsobením ultrazvukových vĺn v kožných bunkách, čím účinok samotnej procedúry na pokožku trvá až 72 hodín. Samotná procedúra je bezbolestná, klient môže občas cítiť jemné vibrácie vychádzajúce z pracovnej hlavice.

Indikácie:

 • Zlepšenie kontúr tváre a podbradku,
 • Spevnenie štruktúry pleti,
 • Viditeľné povrchové vrásky,
 • Zmenšenie vačkov pod očami,
 • Obnovenie tvorby kolagénu,
 • Prevencia proti starnutiu pokožky,
 • Hĺbkové čistenie pórov.

 

Dermolift and peel gél - používa sa pre zvýšené vstrebávanie účinných látok a ultrazvukových vĺn emitovaných zariadením do hĺbky kože. Gél obsahuje kyselinu hyalurónovú, ktorá pomáha udržiavať optimálnu hydratáciu, vďaka čomu zvyšuje účinok kozmetického ošetrenia.

Ampulka/sérum s kyselinou hyalurónovou -  inovatívne zloženie s obsahom kyseliny hyalurónovej, ktorá pôsobí proti vráskam a liftinguje. Zlepšuje elasticitu a zastavuje starnutie pleti. Liečba kyselinou hyalurónovou priamo inhibuje proces tvorby vrások, zlepšuje pevnosť a pigmentáciu a aktívne pôsobí proti negatívnym účinkom slnečného žiarenia. Kyselina hyalurónová viaže vodu v koži.
• Starostlivosť o suchú a dehydrovanú pleť
• Starostlivosť o pleť poškodenou UV žiarením

 

DOPLNKOVÁ HYDRATAČNÁ STAROSTLIVOSŤ

Hydratačné a vyživujúce ampulky - vďaka panthenolu ampulky upokojujú a urýchľujú regeneráciu unavenej pokožky. Kolagén s kyselinou hyalurónovou a mliečne proteíny hydratujú pokožku, posilňujú lipidovú vrstvu a podporujú NMF - Prírodzený hydratačný faktor. Koža sa stáva pružná a žiarivá.

Vhodné v kombinácii so sonofoérzou (zažehlením), alebo ultrazvukovou masážou.

Alginátová maska s kyselinou hyalurónovou -  je vhodná na suchú, ochabnutú a dehydrovanú pokožku. Vďaka prítomnosti kyseliny hyalurónovej, jednej z hlavných zložiek schopnosti viazať vodu v pokožke, maska urýchľuje proces regenerácie a silno hydratuje. Zvyšuje pružnosť kolagénu a elastínových vlákien. V kombinácii s alginátovou riasou hydratuje a zvláčňuje pokožku, dodáva jej pružnosť a zdravý lesk.

ANTI – AGE PROGRAM PRE ZRELÚ PLEŤ (50 a 50+)

GALVANIZÁCIA

Postup zahŕňa ošetrenie pokožky kontrolovaným galvanickým prúdom pomocou pozitívnych a negatívnych iónov. Pri procedúre hĺbkovo vpravujeme do pokožky kozmetické preparáty.

Indikácie:

 • Podráždená pokožka,
 • Červené cievky na tvári Teleangiectasias,
 • Viditeľné povrchové vrásky,
 • Akné,
 • Rozšírené póry,
 • Omrzliny,
 • Ochabnuté svalstvo,
 • Neuralgia – bolesti tváre

 

 

 1. Krok : prebieha detoxikácia pokožky a uvoľnenie pórov
 • Nanesenie čistiaceho pleťového gélu, ktorý na seba viaže nečistoty v hĺbke pokožky, pracuje na základe negatívne nabitých iónov.
 • Vyhladzuje a upravuje kvalitu pleti. 
 1. Krok: zabezpečuje výživu pleti, viditeľne spomaľuje známky starnutia
 •  Nanesenie séra, ktoré sa galvanizáciou vpracuje hlboko do pokožky, 
 • Odbúranie známky stresu, oživuje a posilňuje unavenú pleť podporujúc jej bunkovú energiu,
 • Obohacuje pleť hydratáciou a zanecháva ju s pocitom úžasnej hebkosti, čistoty a osvieženia.

SONOFORÉZA / zažehlenie kyseliny hyalurónovej s dermolift and peel gél

Sonoforéza je ultrazvukové vstrebávanie aktívnych látok do hĺbkových vrstiev pokožky. Pri tomto procese sa do tkaniva pomocou zvukových vĺn dostávajú molekuly séra. Vibráciou tkaniva vzniká trenie, ktoré vedie k žiaducemu prehriatiu tkanív. Toto prehriatie spôsobuje uvoľnenie svalov, prekrvenie a redukuje a rozbíja krvné zrazeniny.

Zlepšuje metabolizmus a cirkuláciu krvi a tým okysličuje bunky pokožky a spomaľuje únavu buniek. Dobre okysličené bunky starnú pomalšie a pleť si dlhšie zachováva mladistvý výraz. Stimuluje produkciu nových zrdavých mladých buniek pokožky.  Ultrazvuková vlna má priaznivý účinok na  cirkuláciu krvi a lymfy, zlepšuje obranyschopnosť organizmu, uvoľňuje svalové napätie, zmierňuje bolesť. Pleť po ošetrení pôsobí vyživene, pružne a žiari.

 • napomáha novotvorbe nových mladých buniek
 • zlepšuje okysličenie pleti
 • zlepšuje metabolizmus buniek
 • pomáha vyrovnať farebné nerovnosti, zjednocuje tón pleti
 • napomáha pleti absorbovať maximum živín z kozmetických prípravkov
 • rozpúšťa podkožný tuk
 • odstraňuje nahromadenú vodu a toxíny z buniek a medzibunkových priestorov
 • pomáha pri redukcií tmavých kruhov pod očami odstraňovaním nahromadeného tmavého pigmentu v očnom okolí, očné okolie je po procedúre celkovo jasnejšie
 • odstraňuje opuchy a vačky pod očami odstraňovaním nadbytočnej vody z medzibunkových priestorov

Pre dosiahnutie želaného výsledku je procedúru vhodné opakovať až do požadovaného výsledku ( zvyčajne 5 až 6 ošetrení s odstupom 7 dní)

Po procedúre bude pleť viditeľne hydratovaná, vyživená, vypnutá, žiarivá, farebne jednotnejšia. Je badateľný pocit vyplnenej pleti s viditeľne lepším tonusom pokožky. Svalové napätie tváre sa odstráni vďaka mikromasážnemu účinku ultrazvuku. Pocit uvoľnenia je badateľný po celom tele, nielen v ošetrovanej oblasti.

SONOFORÉZA/zažehlenie kyseliny hyalurónovej s dermolift and peel gél + REVITALIZUJÚCA MASKA Z ČUČORIEDOK PRE OKAMŽITÝ LIFTING

vďaka obsahu výťažkov z čučoriedok a jablka, bohatého na kyseliny AHA maska rozjasňuje, vyhladzuje a pôsobí nutrične. Kyselina mliečna zabezpečuje zodpovedajúci stupeň hydratácie pokožky a stimuluje produkciu kolagénu. Koža sa stáva elastickou a rozžiarenou.

Aktívne zložky:

Vaccinium Myrtillus Extract

Extrakt z čučoriedky zlepšuje vlastnosti kapilárných ciev. Je prirodzeným zdrojom ovocných kyselín, stimuluje obnovu kožných buniek. Okrem ketachínu obsahuje triesloviny, antokyanín, pektín, zlúčeniny cukrov, karotenoidy a vitamíní B a C. Aplikované lokálne, urýchľuje hojenie rán a zápalov, zabraňuje praskaniu steny ciev, znižuje opuchy, výživuje a pôsobí antioxidačne, vyhladzuje, rozjasňuje, spevňuje ochabnutú suchú kožu,

Malus Domestica Fruit Cell Culture Extract

Extrakt z jablka obsahuje AHA kyseliny a cukry. Účinný extrakt je predovšetkým proti vráskam a vyhladzuje pokožku. Je to vynikajúci antioxidant, ktorý stimuluje regeneráciu kožných buniek a reguluje TEWL. Má silné antioxidačné vlastnosti.

Lactic Acid - Kyselina Laktobionová

Kyselina Mliečna má hydratačné vlastnosti. Má schopnosť preniknúť cez zrohovatelú vrstvu pokožky. Reguluje obnovu kožných buniek, čo zlepšuje jej farbu. Ovplyvňuje tvorbu kolagénu čo posilňuje dermis. Je užitočná v prípade potreby zjednotenia pigmentácie pokožky a zároveň má antibakteriálne účinky. Zjemňuje zrohovatelú pokožku a exfoliuje odumreté kožné bunky.

DOPLNKOVÁ STAROSTLIVOSŤ

Ampulka s jedom zo zmije –  LIFTINGUJÚCE TRIPEPTYD VIPER SERUM S JEDOM ZO ZMIJE

Ampulky s obsahom 4% syntetického proteínu, ktorý sa vyskytujú v jede zmije rad Tropidolaemus Wagleri, biotínu a extraktu z rias Macrocystis Pyrifera, upokojujú mikro-kontrakcie svalov, pôsobia hydratačne a revitalizačne. Pravidelné používanie redukuje vrásky a zabraňuje vytváraniu nových.

Vhodné v kombinácii so sonoforézou, ultrazvukovou  a pre domácu starostlivosť

 

Ampulka Pure Collagen 100% -

obsahuje rozpustný kolagén - soluble collagen – ktorý zadržiava vodu v pokožke a chráni ju pred vznikom vrások a prehlbovaním už existujúcich.
Použitie ampuliek viditelne liftinguje kožu, zlepšuje jej pružnosť a hebkosť.

Vhodné v kombinácii so sonoforézou, ultrazvukovou  a pre domácu starostlivosť

Fyziologický proces starnutia je progresívna transformácia rozpustného kolagénu, ktorý sa nachádza v mladom tkanive, do nerozpustnej formy, ktorá stráca schopnosť príjmu vody.

Koža stráca pružnosť a schopnosť zväčšovať svoj objem, stáva sa suchá a málo pružná. Kozmetická terapia rozpustným kolagénom účinne inhibuje príznaky starnutia ľudskej pokožky doplnením bilancie tejto formy kolagénu.

Hlavnou funkciou rozpustného kolagénu, je jeho pôsobenie ako vysoko účinný prostriedok pre uchovávanie prírodnej vlhkosti a zlepšenie pokožky. Zvýšená je nie len absorpcia vody v koži, ale tiež jej pružnosť, najmä okolo očnice.

Prípravky s vysokým obsahom rozpustného kolagénu pôsobia liftingujúco.

DOPLNKOVÁ STAROSTLIVOSŤ K OŠETRENIAM POKOŽKY

REVITALIZÁCIA:

Ampulka vitamínový kokteil – vhodné pre všetky typy pleti. Regeneruje a vyživuje pokožku. Vďaka panthenolu, vitamínom A, E a PP a kyseliny linolovej ampulky regulujú šúpanie kože, poskytujú pleti lesk, posilňujú pokožku a chránia ju pred vonkajšími faktormi.

Vhodné v kombinácii so sonoforézou, ultrazvukom, ručnou  masážou.

REGENERÁCIA:

Ampulka so slizom slimáka – Ampulky vhodné pre všetky typy pokožky.

Vďaka obsahu kyseliny glykolovej a vitamínov A, C a E nachádzajúcich sa v cryptosine - sliz slimáka, hlavnej zložke extraktu, spôsobuje, že sa koža stáva rozjasnenou. Ampulky obsahujú navyše alantoín, kolagén a elastín, ktoré pôsobia hydratačne a regeneračne.

Sliz slimáka kryptozina (Cryptosina) je látka, ktorá pôsobí ochranne, hydratačne, regeneračne a antisepticky. Táto látka obsahuje elastín, kolagén, kyselinu glykolovú a alantoín, proteíny, antioxidanty, stopové prvky, antiproteazy, vitamíny, prírodné antibiotiká a glykosaminoglykán. Toto zloženie prispieva k širokému spektru účinkov extraktu. Koncentrácia slizu v produkte je 5%.

Vhodné v kombinácii so sonoforézou, ultrazvukom, ručnou  masážou a pre domáce ošetrenie.

POSILENENIE (cievky, začervenanie):

Ampulka posilňujúco – zmierňujúca - Ampulky sú určené pre pokožku s rozšírených kapilármi, vyžadujúcu regeneráciu a výživu.
Vďaka obsahu vitamínov A a E, panthenol a extrakt Sofory japonskéj majú mimoriadne vyhladzujúce a posilňujúce účinky. Zlepšia pružnosť a odolnosť cievnych stien, urýchlujú regeneračné procesy, posilňujú a obnovujú poškodený lipidový film pleti.

 Vhodné v kombinácii so sonoforézou, ultrazvukom, ručnou  masážou a pre domáce ošetrenie.